KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095328
nr 1309 5328
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad A, 1960-tal. Olja på duk, 90x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:38:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)